Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Aquael Multikani 800 išorinis filtras

Nauja prekė

74,80 € su PVM

Aquael Multikani 800 išorinis modulinis filtras 650l/h, 8 W. Rekomenduojamas 20-300l akvariumams.

Smulkiau

share

MULTIKANI filtras yra cilindro formos konteineris, kuriame yra dangteliai su uždaromaisiais vožtuvais. Konteineris yra užpildytas filtravimo užpildais (kempinės ir keraminis užpildas yra komplekte), kurie efektyviai valo vandenį.

AQUAEL siūlo platų papildomų konteinerių pasirinkimą, užpildytų įvairiais mechaniniais, biologiniais ar cheminiais užpildais. Jie gali būti komplektuojami nuosekliai (kuriant "koloną") ir lygiagrečiai (kuriant "kolonų" grupes), palaipsniui didinant filtravimo galingumą. Daugiausiai galima sujungti 8 konteinerius. Todėl, priklausomai nuo konteinerių kiekio, filtras gali efektyviai dirbti tiek 20 litrų, tiek 300 litrų akvariume.

Filtro siurblio našumas 650 l/h, kuris gali būti tiek akvariumo viduje, tiek jo išorėje. Dėl šio sprendimo filtras gali būti statomas spintelėje, šalia akvariumo arba net virš jo. Filtrą valyti labai paprasta, nes uždaromieji vožtuvai su "by-pass" funkcija leidžia atjungti norimą konteinerį nestabdant vandens srauto ir neišjungiant siurblio. Dėl specialaus rakto, kuris pridedamas kartu su filtru, konteinerių keitimas yra labai lengvas ir paprastas.

 MULTIKANI filtras yra puikus pasirinkimas visiems akvariumistams, kurie svarsto galimybę ateityje keisti turimą akvariumą į didesnį. Dėl neribotų šio prietaiso galimybių galima ne tik sutaupyti, bet ir išsaugoti biologinio filtravimo tęstinumą naujame akvariume. Tokiu būdu pagreitinsite akvariumo brendimo procesą, o vanduo taps krištolinio skaidrumo.

  • Galimybė padidinti filtrą (net iki 8 modulių).
  • Universalus (akvariumams nuo 20 iki 300 litrų).
  • Visapusiška filtracija.
  • Nepriklausomas išorinis siurblys (neįmontuotas į filtrą).
  • "By-pass" funkcija.
  • Lengva įdiegti ir naudoti.
  • Platus priedų pasirinkimas.

Gamintojas: "Aquael", Lenkija.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: